BUSINESS AIR TRAVEL, s.r.o.

Cestovná agentúra Business Air Travel vznikla v roku 2001 a je agentúrou pre klientov, ktorí využívajú nadštandartné full-servisové služby pre služobné i súkromné cesty.

Služby za výhodné ceny nekončia predajom letenky, ale pracovníci vybavujú aj ostatné sprievodné služby spojené s hladkým priebehom služobnej alebo súkromnej cesty.
 Predaj leteniek na všetky renomované letecké spoločnosti, agentúra pracuje online s rezervačným systémom Amadeus a rezervuje letenky do všetkých destinácií.

Program nalietaných míľ pre našich stálych klientov automatický eviduje stav nalietaných míľ a tým zvýhodňuje klientov, ktorí často lietajú. 
Online rezervácie hotelov a prenájom áut na celom svete podľa výberu klienta. Agentúra zabezpečuje rezervácie ubytovania vrátane doplnkových služieb.
 Poradenstvo pri výbere letnej, zimnej i exotickej dovolenky pre Vás i Vašu rodinu z akéhokoľvek katalógu slovenských i zahraničných touroperátorov.
 Samozrejmosťou je vybavenie potrebných víz a dokladov pre vstup do zvolenej krajiny, poistné i poradenstvo pre bezproblémový pobyt v krajine.

Kontaktné údaje

Business Air Travel,s.r.o.
Tomášikova 30
821 01 Bratislava

ICO: 35 819 120
zapísaná v OR Okresného súdu BA 1, oddiel Sa. vložka č. 24815/B

Kontakt

mail: airtravel@mail.t-com.sk
tel.: +421 2 526 258 11